Gorące
newsy
XVI Pstrąg Supraśli 2024
II GP 2024 O/BIAŁYSTOK 21-22 PAŹDZIERNIK 2023 Zalew Siemianówka-TEAMY
Finał GP 2023 spinning drużynowo - wyniki
Grand Prix o/PZW w Białymstoku 2023 indywidualne - FINAŁ
III GP 2023 FINAŁ GP OKRĘGU BIAŁYSTOK - j. Kisajno 03-04 czerwiec 2023
XV Pstrąg Supraśli 2023 - Relacja
XV Pstrąg Supraśli 2023
I GP DRUŻYNOWE 2023 Jezioro Roś- RELACJA
I GP INDYWIDUALNIE 2023 GÓRA STRĘKOWA
I GP DRUŻYNOWE 2023 Jezioro ROŚ - KOMUNIKAT
III Międzyklubowe Towarzyskie Zawody Spinningowe na j.Roś
III GP 2022 FINAŁ GP OKRĘGU BIAŁYSTOK - j. NECKO 11-12 czerwiec 2022
DRUŻYNOWY FINAŁ 2022 III GP OKRĘGU BIAŁYSTOK - JEZIORO NECKO / ROSPUDA
XIV Pstrąg Supraśli 2022 - Relacja z zawodów
Sprzątanie rzeki Sokołda
XIV Pstrąg Supraśli 2022
Zebranie sprawozdawczo - wyborcze 2021
Finał GP Okręgu z brzegu - Mamy Mistrza!
Wirtualne zawody Barweny 2020
OPP_2020
Akcja - Oznakowanie jazów 2020
Akcja - "Uzupełniamy dzieciom pudełka"
SZKÓŁKA WĘDKARSKA BARWENKA - 2020
Kalejty z Barweną 2019 - co tam się działo ......
IV Kalejty z Barweną" - Podsumowanie sezonu 2019 Klubu Barwena
Górne Wymiary Ochronne w okręgu Białystok to Fakt!
Otwarte Ogólnopolskie Zawody Spinningowe „Pstrąg Supraśli” 2017 – RELACJA
Logowanie
Rejestracja
Start
O nas
Regulamin
Jak do nas dołączyć
Składki klubowe
Opłaty startowe
Fishing Team
Lista Członków
Historia Klubu
Zarząd
Aktualności
Komunikaty
Polecamy
Wyniki zawodów
Z życia klubu
Galerie
Pstrąg Supraśli
Barwenka - zajęcia
Spotkania towarzyskie
Zawody Grand Prix
Grand Prix 2024
Grand Prix 2023
Grand Prix 2022
Grand Prix 2020/21
Grand Prix 2019
Grand Prix 2018
Grand Prix 2017
Grand Prix 2016
Grand Prix 2015
Grand Prix 2014
Grand Prix 2013
Grand Prix 2012
Grand Prix 2011
Grand Prix 2010
Grand Prix 2009
Grand Prix 2008
Grand Prix 2007
Przed rokiem 2007...
Galerie Klubowiczów
Klasyfikacja
Klasyfikacja 2024
Klasyfikacja 2023
Klasyfikacja 2022
Klasyfikacja 2021
Klasyfikacja 2019
Klasyfikacja 2018
Klasyfikacja 2017
Klasyfikacja 2016
Kalendarz
"BARWENKA"
Pstrąg Supraśli
Start
O nas
Regulamin
Jak do nas dołączyć
Składki klubowe
Opłaty startowe
Fishing Team
">
Lista Członków
Historia Klubu
Zarząd
Aktualności
Komunikaty
Polecamy
Wyniki zawodów
Z życia klubu
Galerie
Pstrąg Supraśli
Barwenka - zajęcia
Spotkania towarzyskie
Zawody Grand Prix
">
Grand Prix 2024
">
Grand Prix 2023
">
Grand Prix 2022
">
Grand Prix 2020/21
">
Grand Prix 2019
">
Grand Prix 2018
">
Grand Prix 2017
">
Grand Prix 2016
">
Grand Prix 2015
">
Grand Prix 2014
">
Grand Prix 2013
">
Grand Prix 2012
">
Grand Prix 2011
">
Grand Prix 2010
">
Grand Prix 2009
">
Grand Prix 2008
">
Grand Prix 2007
">
Przed rokiem 2007...
Galerie Klubowiczów
Klasyfikacja
Klasyfikacja 2024
Klasyfikacja 2023
Klasyfikacja 2022
Klasyfikacja 2021
Klasyfikacja 2019
Klasyfikacja 2018
Klasyfikacja 2017
Klasyfikacja 2016
Kalendarz
"BARWENKA"
Pstrąg Supraśli
21 kwiecień 2024
XVI Pstrąg Supraśli
Czekamy na Was
więcej informacji
22 październik 2023
Siemianówka z Barweną
WYNIKI
więcej informacji
23-04-2023
XV Pstrąg Supraśli
Jak Było
Relacja
05 marzec 2022
Sokołda Posprzątana
więcej informacji
23 kwiecień 2023
XV Pstrąg Supraśli
Ogólnopolskie Zawody Spinningowe
więcej informacji
BARWENKA
10-11 październik 2020
OPP
więcej informacji
Wspierają nas
Drapieżnik
BB Custom Rods
Spinmad
Favorite
Mikado
DAIWA
Berkley
SIEK
Abu Garcia
HubRods
Graff
Imago Lures
M2 - Pokrowce
Riomes
Muszkarnia
Angry Lures
Gamakatsu
SPRO
LP Rods
Dorado
SOBOL
PAW-WOB
Jaxon
Libra Lures
Shimano
Aktualności
Komunikaty
Polecamy
Aktualności
Wyniki zawodów
Z życia klubu
07 styczeń 2024 Godzina: 13:00
XVI Pstrąg Supraśli 2024
Ogólnopolskie Zawody Spinningowe XVI Pstrąg Supraśli 2024 Zawody odbędą się nad...
17 wrzesień 2023
II GP 2024 O/BIAŁYSTOK 21-22 PAŹDZIERNIK 2023 Zalew Siemianówka-TEAMY
Zawody Spinningowe Grand Prix Okręgu Białystok 2024 – Drużynowe "SIEMIANÓWKA Z BARWENĄ" 21-22...
12 wrzesień 2023 Godzina: 22:12
II GP INDYWIDUALNIE 2024 BRONOWO
"INDYWIDUALNE II GP 2024 OKRĘGU BIAŁYSTOK " “Okoń Narwi“ rzeka Narew – Bronowo 08...
28 kwiecień 2023 Godzina: 19:06
XV Pstrąg Supraśli 2023 - Relacja
Zawody Pstrąg Supraśli to impreza która już od kilku lat cieszy się ogromną popularnością wśród wędkarzy którzy...
15 kwiecień 2022 Godzina: 17:12
XIV Pstrąg Supraśli 2022 - Relacja z zawodów
Ogólnopolskie Zawody Spinningowe XIV Pstrąg Supraśli 2022 za nami. 10 kwietnia w miejscowości Supraśl na urokliwej...
01 luty 2022 Godzina: 19:14
XIV Pstrąg Supraśli 2022
Ogólnopolskie Zawody Spinningowe XIV Pstrąg Supraśli 2022 Zawody odbędą...
09 październik 2023 Godzina: 17:04
II GP INDYWIDUALNIE 2024 - BRONOWO - Relacja
W dniu 8 października 2023 rozegraliśmy drugą edycję z cyklu Grand Prix Okręgu PZW w Białymstoku – spinning...
18 wrzesień 2023 Godzina: 21:26
Spinningowe Zakończenie Sezonu dla dzieci i młodzieży 2023
Spotkania z dziećmi to nie praca, to czysta przyjemność. Ich wdzięczność i szczera radość są bezcenne, a nutka...
23 sierpień 2023 Godzina: 18:10
Spinningowe Zakończenie Sezonu dla dzieci i młodzieży
05 czerwiec 2023 Godzina: 18:06
Finał GP 2023 spinning drużynowo - wyniki
Finał Grand Prix Okręgu PZW w Białymstoku rozegraliśmy nad przepięknym jeziorem Kisajno. Spotkaliśmy się 4 czerwca na...
07 maj 2023 Godzina: 20:59
Grand Prix o/PZW w Białymstoku 2023 indywidualne - FINAŁ
Rozegraliśmy III GP Okręgu w klasyfikacji spinning indywidualnie z brzegu które to jest końcowym w cyklu 2023. Zawody...
24 październik 2022 Godzina: 08:56
II GP DRUŻYNOWE 2023 Siemianówka - RELACJA
W dniach 22-23 październik rozegraliśmy drugą edycję zawodów z cyklu Grand Prix Okręgu PZW w Białymstoku w...
23 sierpień 2023 Godzina: 18:10
Spinningowe Zakończenie Sezonu dla dzieci i młodzieży
28 sierpień 2022 Godzina: 13:22
XIII Puchar Wisły - Wyszogród 2022
Co się działo w sobotę? Krótka relacja z XIII PUCHAR WISŁY WYSZOGRÓD 2022 - OTWARTE OGÓLNODOSTĘPNE...
27 czerwiec 2022 Godzina: 18:19
Indywidualne Spinningowe Mistrzostwa Polski Nowy Sącz 2022
Zapraszam na krótki opis i fotorelacje z Indywidualnych Spininngowych Mistrzostw Polski Seniorów Nowy Sącz 2022 ...
najbliższa impreza: XVi Pstrąg Supraśli 2024 - Ogólnopolskie Zawody Spinningowe już za:
Barwena Fishing Team
Wojciech Sokołowski
Radek Boguszewski
Mariusz Knyszewski
Karol Borowski
Andrzej Puchłowski
Rafał Kuć
Marek Szatyłowicz
Paweł Oksztulski
Wojciech Zdrodowski
Grzegorz Dębowski
Karol Górski
Mariusz Waszkiewicz
Kornel Wiśniewolski
Tomasz Wróblewski
Ireneusz Dudar
Krzysztof Pokropiński
Andrzej Wasiluk
Marcin Dmitruk
Adam Sobolewski
Krystian Karwowski
YAUHEN LYSKO
Mariusz Sawicki
Igor Matowicki
Wojciech Rećko
Kamil Wojtach
Grzegorz Poznakowski
Łukasz Rutkowski
Wojciech Mazur
Marek Juszkiewicz
Łukasz Brejnak
Tomasz Sokół
Marek Maliszewski
Andrzej Bednarz
Paweł Laszewski
Cezary Baraszko
Łukasz Andzielewicz
Łukasz Tałałaj
Adam Ćwikowski
Robert Łukaszuk
Krzysztof Kowalewski
Michal Mancewicz
Andrzej Szydłowski
Andrzej Gawryluk
Leszek Szkiłońdź
Grzegorz Niewegrzynek
Artur Kaczurak
Dominik Siergiejko
Nasze barwy
Wspierają nas