Zapraszam na krótki opis i fotorelacje z Indywidualnych Spininngowych Mistrzostw Polski Seniorów Nowy Sącz 2022

Piątek, I Tura - mimo 8 godzinnej podróży jestem pełen energii, 14 łowimy! 14.15 wyjmuje wymiarowego pstrąga 25.5cm , widzę jak ryby oczekują ale nie chcą się skusić na moje przynęty.  Owa ryba daje mi 16 pkt sektorowych.

mp_2022__15_

Sobota, II Tura - zaczynam łowić o 8. Kilkanaście minut późnej pstrąg odprowadza mi przynętę, dobry omen! Do godziny 11.40 mam na kiju 4 ryby, jednak nie udaje mi się ich wyjąć, urok haków bezzadziorowych...

O 11.45 wyjmuje pierwszą rybę, pstrąg ma 41. 6cm, przed 13 mam serię brań i w ciągu 15min wyjmuje 3 pstrągi 31cm, 35.2cm, 31.4cm. Wieczorem jest ognisko, sprawdzam listę jestem 4 w sektorze, a po dwóch turach plasuje się na 29 pozycji, jest dobrze!

mp_2022__1_ 

Niedziela III Tura - zaczynam o 7, niedługo później mam rybę na kiju, jednak spada. Przez cały dzień mam kilka brań ale  nic nie wyjmuje, słońce strasznie doskwiera. Kończę turę bez ryby, a więc 24 pkt .

Finalnie zajmuje 41 miejsce na 71 zawodników. Jestem zły na siebie za ostatnią turę ale i dumny, że poradziłem sobie będąc pierwszy raz nad Dunajcem. Dziękuję też dla mojego trenera Łukasz Rutkowski ,który dopingował i był ze mną na sektorze mimo straszliwego upalu, nawet przyniósł lody . Dziękuję PZW Białystok za możliwość startu w MP i kolegom z BARWENA Podlaski Klub Spinningowy ,którzy trzymali za mnie kciuki, starałem się na bieżąco ich o wszystkim informować. 

mp_2022__21_ 

 

Humory dopisywały cały wyjazd. Łukasz jeszcze raz wielkie dzięki, że znalazłeś wolny weekend i miałeś chęci i siłę być ze mną na sektorach poznałem kilku wartościowych ludzi, zdobyłem bagaż nowych wędkarskich doświadczeń, czego chcieć więcej, było SUPER!

zobacz wyniki 

Pozdrawiam wszystkich Paweł Oksztulski