Relacja z III Międzyklubowe Towarzyskie Zawody Spinningowe na j.Roś 

Były to najbardziej wymagające zawody, na jakich byłem. Upał , brak wiatru, brak schronienia przed słońcem na łodzi skutecznie wysysał z nas energię. 

3__Copy_ 

 

Pierwszego dnia razem z Krzysztof Wilczyński postawiliśmy na okonie, które były bardzo wypracowanymi rybami, lecz dającymi mało punktów. 

Wieczorkiem zebranie klubowiczów przy herbacie, aby dopracować plan na kolejny dzień wędkarskich zmagań. Zadanie było proste – robimy cały dzień szczupaki. Nigdy w życiu nie widziałem tak wypracowanych szczupaków na zawodach – Krzysztof Wilczyński szybko zrozumiałeś, co i jak trzeba robić tego dnia, abym ja miał co podbierać.

DSCF0020__Copy_ 

 

Cały klub BARWENA Podlaski Klub Spinningowy w składzie Kornel Wiśniewolski, Krzysztof Wilczyński, Łukasz TJ, Karol Borowski, Marcin Olech, Bartosz Rydzewski, Piotr Noga, Radosław Boguszewski dał z siebie wszystko, aby klub wylądował na 1 miejscu, co było niepewne do ostatnich minut tury. Krzysztof Wilczyński 5 minut przed końcem rozwiał wszelkie wątpliwości, łowiąc szczupaka ponad 80 cm!

DSCF9910__Copy_ 

 

Dziękuje Panowie za wspólną walkę w tych bardzo trudnych warunkach i jednocześnie zapraszam resztę kolegów BARWENA Podlaski Klub Spinningowy na te mega zawody organizowane przez X-Fish Sklep Wędkarski.

 

Do zobaczenia za rok!

 

 

 Galeria: