Przyszedł wrzesień a co za tym idzie czas rozpocząć igrzyska w postaci Grand Prix Okręgu PZW Białystok w klasyfikacji indywidualnej.
23 września wraz z pierwszymi promieniami słońca nad Narwią w okolicy miejscowości Bronowo stawiło się 61 zawodników gotowych rozpocząć zmagania o tytuł „Spinningowego Mistrza Okręgu 2019“.
Poranek przywitał nas bardzo zimna aurą która pojawiła się jak by specjalnie na nasze zawody po kilku tygodniach upałów. Zadawaliśmy sobie pytanie, czy taka zmiana pogody będzie miała wpływ na żerowanie ryb?

O godzinie 7 padł sygnał startowy i zawodnicy rozeszli się na swoje sektory. Dostawaliśmy sygnały o pierwszych okonkach wpisywanych do kart jak i pojedynczych szczupakach.

Najpiękniejszą rybę pierwszej tury złowił Rafał Konicki a był to boleń 75 cm który okazał się być największą ryba zawodów.

 3

 

 W przerwie miedzy turami był czas na regenerację sił przy talerzu gorącej fasolki po „Bronomsku“ która robiła furorę,  dziękujemy Darek za przygotowanie.

DSC_0049

 

Zawody wygrał Tomasz Luba z 7 pkt, drugie miejsce zajął Łukasz Rutkowski z 8 pkt a trzecie Andrzej Gorlewski z 11 pkt.

 

2 

 

Zawodom towarzyszyła  już tradycyjna niesamowita pozytywna atmosfera. Grand Prix indywidualnie to długoletnia tradycja klubu Barwena. To na nich znacząca większość klubowiczów szlifowała swoje umiejętności. 

Zapraszamy na II GP już 7 października na „Puchar Narwi“ do miejscowości Strękowa Góra.