Druzynowe_plakat_siemianowka_2022

Zawody Spinningowe Grand Prix Okręgu Białystok 2023 – Drużynowe

"SIEMIANÓWKA Z BARWENĄ"
22-23-PAŹDZIERNIK-2022 ZBIORNIK SIEMIANÓWKA - II GP TEAMY

 

  • uczestnicy  -  członkowie o/PZW Białystok 
  • zawody 2-turowe, 2-dniowe      
  • *Opłata startowa:

    Na cele statutowe klubu za drużynę:  
    • 40zł (członkowie Barweny),
    • 60zł (drużyna mieszana)
    • 80zł (osoby nie mające opłaconej składki członkowskiej w klubie BARWENA).
    Zgłoszenia mailem barwena@barwena.podlasie.pl lub telefonicznie Mariusz 600441189 
    Opłata startowego najpóźniej do dnia 17 październik 2022 jest równoznaczna ze zgłoszeniem. Po tym dniu lista zostaje definitywnie ZAMKNIĘTA. 
    wpłata na konto BARWENA 76 1240 5211 1111 0010 6291 3004 za drużynę. W tytule /SIEMIANÓWKA i Nazwa Drużyny/
  • dojazd na łowisko we własnym zakresie
  • Baza główna zawodów: plaża w Bondarach przy slipie,
  • Sektor zawodów /duży i mały zbiornik/ 
  • Istnieje możliwość noclegu w ośrodku wczasowym Carino (na hasło Zawody BARWENA) http://www.noclegi-siemianowka.pl/ Wynajem łodzi, rezerwacja noclegów we własnym zakresie ! Prosimy o niezwłocznie informowanie ośrodka i rezerwowaniu miejsc noclegowych.
  • TELEFON KONTAKTOWY DO OŚRODKA:  502265487
  • w przypadku nieobecności drużyny na zawodach opłata nie zostanie zwrócona 
  • obsługa sędziowska będzie prowadzona za pomocą aplikacji WhatsApp 


Organizator zapewnia wszystkim zawodnikom: 

obiad w sobotę w ośrodku Carino


Wymiary ochronne ryb:

  • szczupak, sandacz – 50 cm
  • okoń – 20 cm
  • sum – 70 cm
  • kleń, jaź – 25 cm
  • boleń – 40 cm 

Agenda:   

I TURA /22 październik/

do godziny 8:30 wodowanie się łodzi 
8:30 - zbiórka i odprawa na plaży przy slipie 
9:00 - wypłynięcie łódek 
9:30-16:30 – I TURA ZAWODÓW 
do 17:00 – spłynięcie na start, zgłaszanie ryb, zdanie kart startowych na brzegu
18:00 – ogłoszenie wyników I tury, obiad po turze 

II TURA /23 październik/

7:00 – zbiórka i odprawa
7:30 – wypłynięcie 
8:00-15:00 – II TURA ZAWODÓW 
do 15:30 – spłynięcie na start, zgłaszanie ryb, zdanie kart startowych na brzegu
16:30– ogłoszenie wyników, dekoracja zwycięzców i zakończenie zawodów.   

 

Lista zgłoszonych drużyn;

nr startowy
Drużyna - skład
Nazwa Drużyny TEAM
1 Adam Sobolewski / Łukasz Andzielewicz 31RH SQUAD
2 Andrzej Bednarz / Andrzej Wasiluk ANDRZEJE
3 Robert Łukaszuk / Rafał Kuć BRYGADA RR
4 Marcin Olech / Dariusz Bochenko COBRA FISHING
5 Łukasz Rutkowski / Marek Makiełkowski CZARNA B.
6 Tomasz Sokół / Andrzej Puchłowski DELIRIUM
7 Mariusz Waszkiewicz / Krystian Karwowski DRAPIEŻNIK
9 Adam Łabejsza / Paweł Rybnik KACZUCHA
10 Jakub Uliś / Michał Uliś KILERÓW DWÓCH
11 Mariusz Sawicki / Karol Daniłowski LUZACY
12 Krzysztof Wilczyński / Łukasz Wawryniuk ŁUKASZ i KRZYSIEK
13 Michał Mancewicz / Kamil Górko MENAŻKA
14 Dariusz Kulesza / Radosław Kulesza MIŚKI
15 Marek Szatyłowicz / Paweł Laszewski PAVLIK&MARAS
16 Artur Sadowski / Dominik Siergiejko PIKE GUYS
17 Tomasz Wróblewski / Evgeniy Lysko PILIGRIM
18 Kamil Wojtach / Igor Matowicki POŁĄCZ_KROPKI
20 Michał Słonicki / Kamil Toczydłowski POPERCZOWANI
23 Artur Kalisz / Tomasz Luba X-FISH
24 Łukasz Wiliński / Filip Świtecki YOUNG TEAM
25 Łukasz Kuciński / Leszek Szkiłońdź ZA PLECAMI
26 Wojciech Kirejczyk / Szymon Kowalewski CIENKIE BOLKI