Druzynowe_1_plakat_siemianowka_z_barwena_2022

 

Zawody Spinningowe Grand Prix Okręgu Białystok 2022 – Drużynowe

"SIEMIANÓWKA Z BARWENĄ" 02-03-PAŹDZIERNIK-2021 ZBIORNIK SIEMIANÓWKA - I GP TEAMY

 

  • uczestnicy  -  członkowie o/PZW Białystok 
  • zawody 2-turowe, 2-dniowe 
  • startujący TEAM wnosi opłatę na cele statutowe klubu*     
  • dojazd na łowisko we własnym zakresie
  • Baza główna zawodów: plaża w Bondarach przy slipie,
  • Istnieje możliwość noclegu w ośrodku wczasowym Carino http://www.noclegi-siemianowka.pl/ Wynajem łodzi, rezerwacja noclegów we własnym zakresie ! Prosimy o niezwłocznie informowanie ośrodka i rezerwowaniu miejsc noclegowych.
  • TELEFON KONTAKTOWY DO OŚRODKA:  502265487

Opłata:

Na cele statutowe klubu za drużynę:  

  • 80zł (osoby nie mające opłaconej składki członkowskiej klubu Barwena).
  • 60zł (drużyna mieszana, Barwena + z poza klubu)
  • 40zł (członkowie Barweny),

na rachunek bankowy Barwena  40 1140 2004 0000 3002 7968 6339 w tytule koniecznie /SIEMIANÓWKA_NAZWA DRUŻYNY/  

  • w przypadku odwołania zawodów np. z powodu zaostrzenia sytuacji epidemiologicznej opłata startowa zostanie zwrócona w ciągu 7 dni od podania takiej informacji
  • w przypadku nieobecności drużyny na zawodach opłata nie zostanie zwrócona 
  • obsługa sędziowska będzie prowadzona za pomocą aplikacji WhatsApp 

*Zapisy i opłaty do 20 WRZESIEŃ 2021r. mail barwena@barwena.podlasie.pl
Wniesienie opłaty jest jednoznaczna z rejestracją na zawody
Po tym terminie lista zostaje definitywnie zamknięta.
Przy zgłoszeniu prosimy o podanie nazwy drużyny oraz jej składu.

 Lista zgłoszonych drużyn click 


Organizator zapewnia wszystkim zawodnikom: 

obiad w sobotę w ośrodku Carino

suchy prowiant w niedzielę.


Wymiary ochronne ryb:

  • szczupak, sandacz – 50 cm
  • okoń – 20 cm
  • sum – 70 cm
  • kleń, jaź – 25 cm
  • boleń – 40 cm 


Agenda:   

I TURA /02 październik/

do godziny 8:30 wodowanie się łodzi 
8:30 - zbiórka i odprawa na plaży przy slipie 
9:00 - wypłynięcie łódek 
9:30-16:30 – I TURA ZAWODÓW 
do 17:00 – spłynięcie na start, zgłaszanie ryb, zdanie kart startowych na brzegu
18:00 – ogłoszenie wyników I tury, obiad po turze 

  II TURA /03 październik/

7:00 – zbiórka i odprawa
7:30 – wypłynięcie 
8:00-15:00 – II TURA ZAWODÓW 
do 15:30 – spłynięcie na start, zgłaszanie ryb, zdanie kart startowych na brzegu
16:30– ogłoszenie wyników, dekoracja zwycięzców i zakończenie zawodów.