W październiku zadzwonił Daniel Grombik z ofertą wystawienia się naszego klubu na Targach Wędkarskie Evolution 2019 TARGI Rękodzieła Wędkarskiego, pierwsza reakcja to "my nic nie sprzedajemy" jednak po chwili nasza obecność na targach nabrała sensu. 
Chcieliśmy pokazać wędkarzom to, że taka grupa wariatów z Podlasia robi nie tylko szum na zawodach czy na FB a targi to nie tylko komercyjne podejście do wystawców-sprzedawców. 
Jesteśmy niesamowicie podbudowani faktem że aż tylu kolegów wędkarzy z różnych krańców naszego pięknego kraju pytało "jak założyć taki klub?". Staraliśmy się jak najbardziej pomóc i wyjaśnić że klub to nie koło, to grupa pasjonatów mająca wspólne cele które często z przeszkodami ale jednak realizujemy. 
Namawialiśmy do współpracy z okręgami PZW, tam też są ludzie którzy potrafią słuchać a szczególnie o problemach na które juz mamy rozwiązanie. 
Ogromne zainteresowanie naszymi projektami a głównie Szkółką Wędkarską BARWENKA której patronem jest SHIMANO a bardzo mocno wspierają Sklepdrapieżnik.pl, Fishing Madness i PZW Białystok. Fajna inicjatywa organizatora targów ze zbiórką przynęt dla dzieciaków. Pojawiły się też niespodzianki od producentów np. kamizelki dla dzieci od Ropiks. 
Sporo rozmów o naszej flagowej wiosennej imprezie "Pstrąg Supraśli" ogromne zainteresowanie uczestnictwem jak i wsparciem sponsorskim przez producentów.

Targi to niepowtarzalna okazja do spotkania przyjaciół klubu, tych którzy od lat wspierają nasze działania a nie mieliśmy okazji jeszcze z nimi się spotkać i podziękować. 

15__Copy___2_ 

14__Copy___2_ 

12__Copy___2_ 

13__Copy___2_ 

11__Copy_ 

9__Copy___2_ 

10__Copy___2_ 

Była to niepowtarzalna okazja wymiany doświadczeń jak i ustaleń na kolejne sezony czy wsparcie w naszych projektach. 

Kilka lat temu chcieliśmy zdobyć autografy ikon wędkarstwa, dzisiaj traktujemy się partnersko. Dariusz Małysz, Marek Szymański, Jacek Kolendowicz, Tomasz Krysiak ojjjj, tych nazwisk jest jeszcze sporo i nie sposób je wszystkie wymienić. Spotykaliśmy się przy naszym stoisku długo rozmawiając o naszej pasji, planach i projektach.

Dziękujemy za ciepłe przyjęcie przez odwiedzających targi. Dziękujemy wystawcom za wsparcie i plany na przyszłość. Dziękujemy redaktorom za ogromne słowa poparcia naszych działań. 
O ile mamy taką możliwość to już dzisiaj zgłaszamy swoją obecność na targach w 2020r.

 

1__Copy___2_

autor zdjęć – Izabela Popławska