Druzynowe_2_plakat_ros_z_barwena_2022_2

„Roś z Barweną“ 16-17 październik 2021 II GP 2022 Okręgu PZW Białystok 

  • zawody 2-turowe, 2-dniowe 
  • uczestnicy: członkowie o/PZW Białystok, członkowie PKS Barwena 
  • startujący TEAM wnosi opłatę na cele statutowe klubu* 
  • dojazd na łowisko we własnym zakresie
  • baza główna zawodów: ośrodek Mazuria Rybitwy 
  • Istnieje możliwość noclegu w ośrodku wczasowym Mazuria Rybitwy http://mazuria-rybitwy.pl/ .
    Wynajem łodzi, rezerwacja noclegów, śniadań, obiadów we własnym zakresie ! Prosimy o niezwłocznie informowanie ośrodka o dacie przyjazdu, formie noclegu oraz ewentualnego wykupienia wyżywienia lub wynajmu łodzi ! TELEFON KONTAKTOWY DO OŚRODKA: +48 515 927 030
  • Cennik ośrodka; 
    Noclegi:
    Pokój 1os - 75 zł/doba
    Pokój 2os - 150 zł/doba
    Domek 3-os. typu DWOREK - 170 zł/doba
    Domek 4os. typu MAZUR - 220 zł/doba
    Domek 5os. typu MAZUR - 270 zł/doba
    UWAGA!!! : Przy rezerwacji na jedną dobę + 50% do cen noclegów
    Śniadania: 20zł
    Slipowanie łodzi : 40 zł
    Wypożyczenie łódki: 200 zł
    Parking: 5zł

  • licencja na wędkowanie na j. Roś – 70zł – 3-dniowa, 30zł – 1-dniowa. Do nabycia we własnym zakresie online lub w jednym z punktów sprzedaży widocznych na stronie: 
  •  

Zezwolenia na jeź. Roś https://www.pzw.suwalki.com.pl/zezwolenia/index.php


Opłata:

Na cele statutowe klubu za drużynę: 

  • 40zł (członkowie Barweny),
  • 60zł (drużyna mieszana)
  • 80zł (osoby nie mające opłaconej składki członkowskiej).

 Opłata najpóźniej do dnia 4 październik 2021. Po tym dniu lista zostaje definitywnie ZAMKNIĘTA. Prosimy o możliwie najszybszą wpłatę wpisowego i rezerwację miejsc w bazie noclegowej !!

wpłata tylko na konto 40 1140 2004 0000 3002 7968 6339 za drużynę. W tytule Nazwa Drużyny

Uwagi:

  • w przypadku odwołania zawodów np. z powodu zaostrzenia sytuacji epidemiologicznej opłata startowa zostanie zwrócona w ciągu 7 dni od podania takiej informacji
  • w przypadku nieobecności drużyny na zawodach opłata nie zostanie zwrócona 
  • obsługa sędziowska będzie prowadzona za pomocą aplikacji WhatsApp 

Organizator zapewnia wszystkim zawodnikom:

  • obiadokolacja połączona z ogniskiem w sobotę (około godziny 18:00), 
  • suchy prowiant w niedzielę.

AGENDA:
I TURA /16 październik/

  • do godziny 7:30 wodowanie łodzi
  • 8:00 - zbiórka i odprawa na plaży przy slipie
  • 8:30 - wypłynięcie łódek
  • 9:00-16:00 – I TURA ZAWODÓW
  • do 16:30 – spłynięcie na start, zgłaszanie ryb, zdanie kart startowych na brzegu
  • 18:00 – ogłoszenie wyników I tury i ognisko integracyjne

II TURA /17 październik/

  • 6:00 – śniadanie /osoby które opłacały indywidualnie w ośrodku/
  • 7:00 – zbiórka
  • 7:30 – wypłynięcie łódek
  • 8:00-15:00 – II TURA ZAWODÓW
  • do 15:30 – spłynięcie na start, zgłaszanie ryb, zdanie kart startowych na brzegu
  • 16:30– ogłoszenie wyników, dekoracja zwycięzców i zakończenie zawodów oraz całego cyklu GP TEAMÓW.

ORIENTACYJNA MAPA JEZIORA:

https://www.pzw.suwalki.com.pl/index.php?id=102,195

Kontakt:
Mariusz Waszkiewicz – 600441189


UWAGA !!
- ZAWODNICY ZABEZPIECZAJĄ SPRZĘT WĘDKARSKI WE WŁASNYM ZAKRESIE !!

- ORGANIZATOR NIE ZAPEWNIA NAPOJÓW CHŁODZĄCYCH !! WODĘ I EW. INNE PŁYNY UCZESTNICY ZAŁATWIAJĄ WE WŁASNYM ZAKRESIE !

Lista drużyn;

  1. Adam Sobolewski / Łukasz Andzielewicz 31RH SQUAD
  2. Artur Sadowski / Leszek Fabjańczyk AL
  3. Andrzej Bednarz / Andrzej Wasiluk ANDRZEJE
  4. Krystian Karwowski / Piotr Łuckiewicz - REZ APRIL
  5. Mariusz Waszkiewicz / Tomasz Wróblewski - REZ DRAPIEŻNIK
  6. Tomasz Sokół / Adam Łapiński GRUBASY
  7. Krzysztof Wilczyński / Łukasz Wawryniuk ŁUKASZ i KRZYSIEK
  8. Michał Mancewicz / Kamil Górko MAZURSKIE LOCHY
  9. Marek Szatyłowicz / Paweł Laszewski MARAS&PAVLIK
  10. Dariusz Kulesza / Radosław Kulesza MIŚKI
  11. Marek Maliszewski / Krzysztowf Kowalewski MK SZWAGRY
  12. Robert Łukaszuk / Rafał Kuć MOŃKI
  13. Łukasz Wiliński / Evgeniy Lysko PAKLA SQUAD
  14. Piotr Noga / Marcin Dmitruk PRZYŁÓW
  15. Łukasz Tałałaj / Karol Borowski SZCZUPAKI
  16. Marek Makiełkowski / Łukasz Rutkowski ZANDER
  17. Adam Łabejsza / Paweł Rybnik KACZUCHA
  18. Artur Kalisz / Tomasz Luba X-FISH
  19. Paweł Oksztulski / Wojciech Zdrodowski KORMORANY
  20. Wojciech Sokołowski / Jacek Rybicki WETERANI
  21. Marcin Olech / Dariusz Bochenko LECH & BOCHENEK
  22. Michał Słonicki / Kamil Toczydłowski SANTOSUMITO