Podsumowań i planowania ciąg dalszy.
Praktyczne podsumowanie odbyło się już kilka dni temu nad malowniczym jeziorem Kalejty co wielu z nas wspominać będzie jeszcze długo, teraz spotkaliśmy się aby zaplanować sezon 2018 i „rozliczyć” obecny rok.
Sala zapełniła się po brzegi, frekwencja doskonała co potwierdziło nas w przekonaniu że z tą ekipą osiągniemy każdy cel.
Po odczytaniu sprawozdań sekretarza, skarbnika i komisji rewizyjnej przeszliśmy do podziękowań dla kolegów którzy poświęcili ogrom swego czasu, energii a często i koszty materialne na rozwój naszego klubu. Po raz kolejny DZIĘKUJĘ.

Przyszedł czas na planowanie nadchodzącego sezonu a to zawsze przynosi gorącą dyskusję i teraz jej nie zabrakło.  Ustalony kalendarz imprez i zadań dodatkowych zapowiada się bardzo ciekawie. Dwie imprezy towarzyskie, pierwsza to XII edycja „Pstrąg Supraśli” impreza otwarta ogólnopolska na którą serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników połowu tej pięknej i walecznej ryby już 8 kwietnia 2018. O szczegółach będziemy informować  już niedługo. Kolejna cykliczna impreza towarzyska to klubowe zakończenie sezonu oczywiście nad jeziorem Kalejty bo tylko tam jest to coś co daje niepowtarzalną atmosferę i wspomnienia na długo.

Jako klub Barwena jesteśmy organizatorem cyklu zawodów GP Okręgu PZW Białystok które wyłaniają Mistrza Okręgu i Mistrzowski Team. W tym sezonie rozszerzyliśmy nasz zakres działania podejmując wyzwanie organizacji kilku zawodów poza naszym okręgiem. Piękne jezioro, piękne rzeki i zbiorniki zaporowe już rozbudzają wędkarską wyobraźnię jednocześnie zmuszając do kolejnych wyzwań i poświęceń a to gwarantuje nam rozwój i doświadczenie.
Przy okazji spotkań towarzyskich, zawodów czy wyjazdów prywatnych posprzątamy brzegi naszych wód, przypilnujemy migracji tarłowych i wiele, wiele innych.

Szczegółowy kalendarz ukarze się za kilka dni.   
  
Ogromne podziękowanie sponsorom którzy wspierali nasz klub w sezonie 2017, wszystkim członkom klubu, uczestnikom naszych imprez i ludziom dobrej woli. Wszystkich zapraszamy do nas w nadchodzącym 2018 roku.